+ 48 791 606 666
biuro@idealnaizolacja.pl

Ocieplenie Pianą

skuteczna izolacja

Kiedy zdrowie i spokój Twojej rodziny są dla Ciebie najważniejsze, sięgnij po najbardziej zaawansowane rozwiązanie izolacyjne, którym jest SEALECTION 500.

CZYM JEST SEALECTION 500

Skuteczna izolacja

SEALECTION 500 to otwarto-komórkowa, paro-przepuszczalna pianka natryskowa. Tworzy energooszczędną, jednolitą i pozbawioną mostków termicznych izolację cieplną ścian i poddaszy. SEALECTION 500 została stworzona na bazie oleju sojowego i wody z myślą o środowisku.

Trwała izolacja

Właściwości fizyczne i parametry SEALECTION 500 nie zanikają w wyniku oddziaływania czasu, temperatury i wody. Niezmienność parametrów technicznych w całym okresie użytkowania budynku jest gwarantowana przez firmę DEMILEC.

Doskonała izolacja

Dzięki izolacji SEALECTION 500 do wnętrza budynku nie przedostają się zanieczyszczenia i alergeny przenoszone przez powietrze. Pianka nie zawiera związków rakotwórczych i freonowych, tym samym sprawia, że powietrze w domu jest czystsze i zdrowsze.

Oszczędna izolacja

Zastosowanie izolacji termicznej SEALECTION 500 znacznie podnosi sprawność energetyczną budynku. Wpływa to na zmniejszenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji. W niektórych przypadkach oszczędności sięgają 50%.